94 model toros kaç tl eder?

94 model toros
94 model toros

94 model toros kaç tl eder?

94 model toros kaç tl eder? 1994 yılında üretilmiş olan Renault Toros model arabalar 2023 yıl sonu itibari ile piyasada ortalama olarak 175.000 TL civarında işlem görüyor. Fiyatlar, tabii ki aracın durumuna göre farklı olur. 2. el araç piyasası son dönemde yatay seyretmeye başladı. Bundan birkaç ay önce satıcılar uçuk rakamlarla piyasayı allak bullak ettiler. Bu yüzden artık internet ilanlarında kimlik bildirmek zorunlu oldu.

2. el araba piyasası ne olacak?

Sıfır km araç tedariki şu sıralar sıkıntısız olduğu için, ayrıca merkez bankası politikası gereği kredi faizlerinde yaşanan artış nedeniyle ikinci el araç piyasası geçen yıla göre yatay bir seyir halinde. Fiyatlar neredeyse yerinde saymaktadır. Bu işten herkesin para kazanmaya çalışması fiyatları olması gerektiğinden çok daha fazla yükseltti. Ancak son dönemlerde yaşanan gelişmeler bu durumu yavaşlattı. 2024′ te araba araba fiyatları düşecek mi? 2024 yılında fiyatlar düşmese de normal seyretmesi muhtemel. 2. el araba piyasası yorumları için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yukarıda verilen fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlik teşkil etmezler. Yukarıda verilen bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Son dakika yorumları için aşağıdaki yorum bölümünü kullanınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top