Sprey polyurea su yalıtımı fiyatları 2024 Yılı Güncel!!!

Sprey polyurea su yalıtımı fiyatları 2024 Yılı Güncel!!!

Sprey polyurea su yalıtımı fiyatları 2024 Yılı ne kadar, kaç TL? Uygulamada genellikle iki tip polyurea su yalıtımı türü vardır. Bunlar: %100 saf polyurea bazlı iki bileşenli malzeme ile yapılan ve hibrit poliürea bazlı iki bileşenli malzeme ile yapılan su yalıtımıdır. Bu uygulamaların 2024 yılı m2 (metrekare) fiyatı – maliyeti aşağıda verilmiştir.

Hibrit Poliürea bazlı iki bileşenli su yalıtım malzemesi ile 2 mm kalınlıkta su yalıtımı yapılması – 1 metrekare fiyatı = 775,26 TL (KDV Hariç)

% 100 Saf Poliürea bazlı iki bileşenli su yalıtım malzemesi ile 2 mm kalınlıkta su yalıtımı yapılması – 1 m2 fiyatı = 1.187,76 TL (KDV Hariç)

Polyurea su yalıtımı nasıl yapılır?

sprey polyürea su yalıtımı yapılması
sprey polyurea su yalıtımı yapılması

Yalıtım yapılacak yüzeyler; oynak, kırık, çatlak parçalardan, yağ, toz ve benzeri yapışmayı engelleyecek kalıntılardan arındırılır. Gerekli tamiratların yapılır. Uygulama yapılacak zeminin ürün teknik uygulama föyünde belirtilen nem değerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılır. Ürün teknik uygulama şartlarına uygun olacak şekilde, epoksi esaslı iki bileşenli astarın yalıtım yapılacak yüzeye ortalama 400 gr/m² sarfedilecek şekilde aynı yönde püskürtülerek uygulanır.

Ürün teknik uygulama şartlarında belirtilen süre geçtikten sonra %100 saf poliürea bazlı su yalıtım malzemesinin birinci kat olarak ortalama 1100 gr/m² sarfedilecek şekilde ve aynı yönde püskürtülerek uygulanır. Ürün teknik uygulama şartlarında belirtilen uygun süreler dikkate alınarak bir önceki uygulamaya dik olacak şekilde ikinci kat uygulamanın 1100 gr/m² sarfedilecek şekilde yapılır.

Teras çatılar için su yalıtımı tavsiyesi makalesini okumak için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz:

Not: yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır, kesinlik teşkil etmezler.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top